Moderátor & Svatební DJ


Moderátor Viktor Kohout

Služby

  • Ozvučení obřadu
  • Podkres ke svatební hostině
  • Doprovodný program pro hosty
  • Moderování a komentování
  • Svatební party

 

Hudba, jaký styl?

Můj playlist je pro všechny generace a obsahuje všechny hudební styly a žánry. Od 80’tek až 90’tek po nejnovější hity jak české, tak zahraniční. Samozřejmě hraji podle hostů a rozeznám už co lidi chtějí, proto je každá svatba svým způsobem originální a jiná. Zároveň před svatbou vždy konzultuji s Nevěstou i Ženichem, jací  jsou jejich oblíbenci a proto se i podle toho na danou svatbu jednoduše připravím.

 

Zábava?

Pořádná hostina a spousta drinků zaručí zábavu, ale bez hudby a nějakého toho kratšího zábavného programu to není úplných 100%. Za těch pár let už vím přesně jak nenuceně a přesto kvalitně zajistit zábavu, aby odcházel každý svatebčan s pocitem: "Tato svatba byla bomba, špica, parádní!"

Světla, hudba AKCE!

Hudební zážitek zaručí perfektní mobilní RCF zvuková soustava společně s DB subwoofery, světelný zážitek zase ADJ pocketové osvětlení, v podobě otočných hlav, skenerů a rollerů dopro-vázené například i nasvícením stěn. "ŽÁDNÁ POUŤOVÁ DISKOŠKA!" Elegantní styl mých světel rozzáří celý sál synchronizovanýma krásnýma barvama a udělá tu správnou noblesní atmo-sféru.

 

Moderování

Za sebou mám již spousty akcí, kde jsem působil jako moderátor. Tuto službu samozřejmě nabízím jak pro firmy, tak jakékoliv eventy - například i MATURITNÍ VEČERY, které v rámci balíčku nabízím společně i s Afterparty (s hudbou tanečního party stylu).


Napište mi!

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Zpět na začátek