Moderátor & Svatební DJ


Moderátor Viktor Kohout

Služby

  • Ozvučení obřadu
  • Podkres ke svatební hostině
  • Doprovodný program pro hosty
  • Moderování a komentování
  • Svatební party

 

Hudba, jaký styl?

Můj playlist je pro všechny generace a obsahuje všechny hudební styly a žánry. Od 80’tek, 90’tek po nejnovější hity jak české, tak zahraniční. Samozřejmě hraji podle hostů a rozeznám už co lidi chtějí, proto je každá svatba svým způsobem originální a jiná. Zároveň před svatbou vždy konzultuji s Nevěstou i Ženichem, jací  jsou jejich oblíbenci a proto se i podle toho na danou svatbu jednoduše připravím.

 

Zábava?

Pořádná hostina a spousta drinků zaručí zábavu, ale bez hudby a nějakého toho kratšího zábavného programu to není úplných 100%. Za těch více než 10 let už vím přesně jak nenuceně a přesto kvalitně zajistit zábavu, aby každý svatebčan domů odešel s nezapomentuelnými zážitky! 🙂

Světla, hudba AKCE!

Hudební zážitek zaručí perfektní mobilní RCF zvuková soustava společně s DB subwoofery, světelný zážitek zase ADJ pocketové osvětlení, v podobě otočných hlav, skenerů a rollerů dopro-vázené například i nasvícením stěn. "ŽÁDNÁ POUŤOVÁ DISKOŠKA!" Elegantní styl mých světel rozzáří celý sál synchronizovanýma krásnýma barvama a udělá tu správnou noblesní atmo-sféru.

 

Moderování

Za sebou mám již spousty akcí, kde jsem působil jako moderátor. Tuto službu samozřejmě nabízím jak pro firmy, tak jakékoliv eventy - například i MATURITNÍ VEČERY, které v rámci balíčku nabízím společně i s Afterparty (s hudbou tanečního party stylu).


Napište mi!

Zpět na začátek