DJ Quickchick


DJ Quickchick

DJ

Tahle část stránky je věnovaná všem fanouškům mojí hudby. Je to hobby, které mě baví a je největší součástí mého života.

 

Žánr?

Jako DJ se snažím bavit lidi v klubech a na akcích svoji hudbou, která je v rytmu energických dropů propojených s nejznámějšími hity (MashUpy).

Když mám chvilku času, tak se snažím na MixCloud s přáteli podělit o svoje live-sety právě v tomto hudebním stylu, které si již poslechlo tisíce lidí.

Stejně tak jak live-sety, tak i živé hraní se snažím dělat převážně pro zaujetí publika, kterému se snažím na chvíli vytvořit jiný svět a snažím se, aby všichni kdo na mou party přišli, měli ten nejzajímavější hudební zážitek!

 

Světla, hudba AKCE!

Hudební zážitek zaručí perfektní mobilní RCF zvuková soustava společně s DB a Mackie subwoofery, světelný zážitek zase ADJ osvětlení, v podobě otočných hlav a led par reflektorů. "ŽÁDNÁ POUŤOVÁ DISKOŠKA!" Elegantní styl mých světel rozzáří celý sál synchronizovanýma krásnýma barvama a udělá tu správnou noblesní atmosféru, to vše pomocí DMX systému a rekordbox lighting s předchystanými scénami a efekty jak od profesionálního osvětlovače.


Napište mi!

Zpět na začátek