DJ Quickchick


DJ Quickchick

DJ

Tahle část stránky je věnovaná všem fanouškům mojí hudby. Je to hobby, které mě baví a je největší součástí mého života.

 

Žánr?

Jako DJ se snažím bavit lidi v klubu svoji hudbou, která je v rytmu elektronické hudby s energickými dropy zároveň propojené s nejznámějšími hity (MashUpy).

Průměrně každým čtvrt rokem sdílím na sociálních sítích (Facebook, MixCloud) svoje live-sety právě v tomto hudebním stylu, které již slyšelo více než 1500 lidí :-).

Stejně tak jak live-sety, tak i živé hraní se snažím dělat převážně pro zaujetí publika, kterému se snažím na chvíli vytvořit jiný svět a snažím se, aby všichni kdo na mé party přišli, měli ten nejzajímavější hudební zážitek!

 

Světla, hudba AKCE!

Hudební zážitek zaručí perfektní mobilní RCF zvuková soustava společně s DB subwoofery, světelný zážitek zase ADJ pocketové osvětlení, v podobě otočných hlav, skenerů a rollerů doprovázené například i nasvícením stěn. "ŽÁDNÁ POUŤOVÁ DISKOŠKA!" Elegantní styl mých světel rozzáří celý sál synchronizovanýma krásnýma barvama a udělá tu správnou noblesní atmosféru.


Napište mi!

Zpět na začátek