DJ Quickchick


DJ Quickchick

DJ

Tahle část stránky je věnovaná všem fanouškům mojí hudby. Je to hobby, které mě baví a je největší součástí mého života.

 

Žánr?

Jako DJ se snažím bavit lidi v klubu svoji hudbou, která je v rytmu elektronické hudby s energickými dropy zároveň propojené s nejznámějšími hity (MashUpy).

Průměrně každým čtvrt rokem sdílím na sociálních sítích (Facebook, MixCloud) svoje live-sety právě v tomto hudebním stylu, které již slyšelo více než 1500 lidí :-).

Stejně tak jak live-sety, tak i živé hraní se snažím dělat převážně pro zaujetí publika, kterému se snažím na chvíli vytvořit jiný svět a snažím se, aby všichni kdo na mé party přišli, měli ten nejzajímavější hudební zážitek!

 

Světla, hudba AKCE!

Hudební zážitek zaručí perfektní mobilní RCF zvuková soustava společně s DB subwoofery, světelný zážitek zase ADJ pocketové osvětlení, v podobě otočných hlav, skenerů a rollerů doprovázené například i nasvícením stěn. "ŽÁDNÁ POUŤOVÁ DISKOŠKA!" Elegantní styl mých světel rozzáří celý sál synchronizovanýma krásnýma barvama a udělá tu správnou noblesní atmosféru.


Napište mi!

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Zpět na začátek