To jsem já, Viktor!

Postarám se o skvělou zábavu na kterou jen tak nezapomenete!

Kontaktujte mě

Zajímá vás něco konkrétního? Neváhejte mě kontaktovat a určitě se společně dohodneme.

O mně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tady mě máte!

 

Je mi 24 let a kromě velkých cílů a nebojácnosti k novým příležitostem je mojí nejosobitnější stránkou má přátelskost. Myslím si, že ono to i k této práci tak nějak patří! S dětskými show se Šaškem Vikym jsem od mala vyrůstal, jelikož s nimi začal již před 20ti lety můj otec (Viktor Kohout st.), a proto časem kromě zvučení přišlo i na to, že jsem kostým také oblékl. Se svatebním DJingem to zase bylo tak, že se mi ozvali přátelé s tím, že by na rychlo potřebovali zahrát…a kromě toho, že se mi svatební atmosféra moc zalíbila, tak již po pár dalších svatbách toho začalo přibývat a tak se z toho stala součást mé práce. Djing jako takový je hobby, které se mě drží již od roku 2011 a každý týden si udělám čas nejen na tvorbu, ale i pečlivý výběr všech písní, které dokážou mé publikum rozpumpovat. I když jsou to 3 naprosto rozdílné role, snažím se do toho dát vše!

 

 

 

 

 

 

A co na to ostatní?

«Vikiho nám doporučila kamarádka Lenka, která nám vypomáhala s koordinací svatby. Společně se doplňovali a když bylo potřeba, dokázal ji zastoupit i v moderování. Předem jsme se společně domluvili na písničkách, které se nám líbí, nelíbí, co chceme zahrát během obřadu a o víc jsme se nestarali. Viky si dovezl veškeré vybavení a vše si nainstaloval. Hodně nám vypomohl v "hluchých" místech a zapojoval se i do různých podprogramů. Moc děkujeme a velmi doporučujeme!»

«Ke spolupráci s Vikym jsem se dostala přes kamaráda, který mi ho doporučil. Když jsem poprvé uslyšela jméno „Viktor Kohout“, tak jsem s jeho oslovením neváhala ani minutu, jelikož jsem jezdila na tábory pod vedením jeho otce a bylo to vždy super. Prozatím jsem s Vikym spolupracovala na dvou akcích a musím říct, že jednu z nich mi zachránil, jinak by dopadla jako naprostý propadák. Ten den se totiž strhla ohromná průtrž mračen a z veřejnosti nepřišel téměř nikdo. I přesto si Viky zachoval chladnou hlavu a udělal skvělou show i pro malou hrstku dětí pořadatelů a pár dospělých. Líbí se mi, že dokáže pohotově zareagovat na potřeby a náladu publika, komunikovat s ním a naladit k tanci i nejednoho rodiče. Těším se na další spolupráci.»

«21.9.2016 jsem se ocitl na party v Olomouci. Moje prvotní očekávání bylo, že už tohle znám. Ale po prvních dvou hodinách, kdy jsem viděl s jakou vášni, nadšením a zápalem Viky hraje? Pocítil jsem radost a štěstí, že tu mohu být. Lidi okolo se na maximum bavili a po skončení jsem doufal, že se tahle akce zopakuje alespoň 1x. Doporučuji každému kdo se rád baví a užívá si život naplno s přáteli.»

«Viktor jako DJ na naší svatební párty byl jasná volba! Profesionál, který přijede na čas a připraví báječný večírek, hraje nejen na přání, ale přesně tak, jak si složení hostů žádá! Je skvělým řečníkem a přitom i výborně vypadá!»

«Novomanželé potřebují někoho, kdo se "nebojí promluvit", kdy bude první tanec, jak se bude hrát hra, kdo se má jít fotit, kdy bude raut. Novomanželé potřebují někoho, kdo dokáže perfektně zvolenou hudbou zabavit a roztancovat svatebčany všech věkových kategorií. Někoho, kdo je flexibilní, profesionální, komunikativní, sympatický a stále v dobré náladě. Tyto aspekty Viktor splňuje na 100%. Doporučujeme jako svatebního DJ! Všech devadesát svatebčanů se skvěle bavilo.»

Instagram

Zpět na začátek