To jsem já, Viktor!

Postarám se o skvělou zábavu na kterou jen tak nezapomenete!

Kontaktujte mě

Zajímá vás něco konkrétního? Neváhejte mě kontaktovat a určitě se společně dohodneme.

O mně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tady mě máte!

 

Je mi 26 let a kromě velkých cílů a nebojácnosti k novým příležitostem je mojí nejosobitnější stránkou má přátelskost. Myslím si, že ono to i k této práci tak nějak patří! S dětskými show se Šaškem Vikym jsem od mala vyrůstal, jelikož s nimi začal již před 25ti lety můj otec (Viktor Kohout st.), a proto časem kromě zvučení přišlo i na to, že jsem kostým také oblékl. Se svatebním DJingem to zase bylo tak, že se mi ozvali přátelé s tím, že by na rychlo potřebovali zahrát…a kromě toho, že se mi svatební atmosféra moc zalíbila, tak již po pár dalších svatbách toho začalo přibývat a tak se z toho stala součást mé práce. Djing jako takový je hobby, které se mě drží již od roku 2011 a každý týden si udělám čas nejen na tvorbu, ale i pečlivý výběr všech písní, které dokážou mé publikum rozpumpovat. I když jsou to 3 naprosto rozdílné role, snažím se do toho dát vše!

 

 

 

 

 

 

A co na to ostatní?

«Viktora znám už mnoho let, a proto jsem při výběru svatebního DJ měla hned jasno. Viky bravurně zvládá nejen pouštění písniček, ale také moderování celé svatby, včetně různých her a dalších vsuvek. Hosté byli se zabavou nad míru spokojeni. Mohu jen a jen doporučit.»

«Také se musím přidat ke zdejším recenzím a pana Kohouta jen a jen vychválit. Lepšího DJ jsme si na naší svatbě opravdu nemohli přát. Pan Kohout je skutečný profesionál, který vyslechl a splnil veškeré požadavky jak nás novomanželů, tak všech svatebních hostů. Zahrál nám všechny naše písně na přání, dokonce mu ani nevadilo pustit připravený mix písní družiček, pomohl celý večer moderovat, a to vše s úsměvem na rtech. Svatebnímu dni navíc předcházela bezproblémová komunikace, kdy veškeré naše dotazy byly rychle zodpovězeny. Jsme opravdu moc rádi, že jsme zvolili právě pana Kohouta.  »

«Vikiho nám doporučila kamarádka Lenka, která nám vypomáhala s koordinací svatby. Společně se doplňovali a když bylo potřeba, dokázal ji zastoupit i v moderování. Předem jsme se společně domluvili na písničkách, které se nám líbí, nelíbí, co chceme zahrát během obřadu a o víc jsme se nestarali. Viky si dovezl veškeré vybavení a vše si nainstaloval. Hodně nám vypomohl v "hluchých" místech a zapojoval se i do různých podprogramů. Moc děkujeme a velmi doporučujeme!»

«Ke spolupráci s Vikym jsem se dostala přes kamaráda, který mi ho doporučil. Když jsem poprvé uslyšela jméno „Viktor Kohout“, tak jsem s jeho oslovením neváhala ani minutu, jelikož jsem jezdila na tábory pod vedením jeho otce a bylo to vždy super. Prozatím jsem s Vikym spolupracovala na dvou akcích a musím říct, že jednu z nich mi zachránil, jinak by dopadla jako naprostý propadák. Ten den se totiž strhla ohromná průtrž mračen a z veřejnosti nepřišel téměř nikdo. I přesto si Viky zachoval chladnou hlavu a udělal skvělou show i pro malou hrstku dětí pořadatelů a pár dospělých. Líbí se mi, že dokáže pohotově zareagovat na potřeby a náladu publika, komunikovat s ním a naladit k tanci i nejednoho rodiče. Těším se na další spolupráci.»

«21.9.2016 jsem se ocitl na party v Olomouci. Moje prvotní očekávání bylo, že už tohle znám. Ale po prvních dvou hodinách, kdy jsem viděl s jakou vášni, nadšením a zápalem Viky hraje? Pocítil jsem radost a štěstí, že tu mohu být. Lidi okolo se na maximum bavili a po skončení jsem doufal, že se tahle akce zopakuje alespoň 1x. Doporučuji každému kdo se rád baví a užívá si život naplno s přáteli.»

Instagram

Zpět na začátek